Kettlebell Hardstyle

O zaletach, korzyściach i bardzo szybkich efektach tej metody zapewne Pavel Tsatsouline niebawem napisze kolejną książkę. Emotikon smile

Nie owijając w bawełnę Kettlebell Hardstyle, to system treningowy który daje Ci namacalnie szybkie efekty w budowaniu siły (nawet po kilku treningach) świadomości swoich mięśni, panowania nad oddechem w trakcie wysiłku fizycznego ( co jak się bardzo często okazuje nie jest wcale takie proste )i spięciach mięśniowych, po których Twoje ciało staje się nie do pokonania.

Uczestnicy treningów doświadczają zupełnie innego spojrzenia na pracę z ciężarem, uczą się wydobywać swoją siłę, nie tylko z mięśni biorących bezpośredni udział w danym wysiłku, ale z całego ciała. Podczas ćwiczeń angażowanych jest wiele grup mięśniowych, co sprawia, że godzina treningu zostaje przepracowana na wysokich obrotach, ale w zupełnie innym stylu.

Hardstyle to praca siłowo-wytrzymałościowa, dzięki temu Twoje mięśnie stają się widoczne, silne i elastyczne. Jeżeli chciałbyś poczuć ogromną moc w swoim ciele, którą świadomie kierujesz Centrum Sportów Walki i Kettlebell jest miejscem którego szukasz.

Przygotuj się na coś wyjątkowego.